Loading...

Lokale kor

Det finnes nå over 140 lokale Soul Children kor i Norge! Under vil du kunne finne et barnekor, tweenskor eller ungdomskor i nærheten av der du bor.
Ta kontakt med leder/kontaktperson for mer info.

 0-
 
Kor Kontaktperson Epost Telefon
Aalesund Soul Children Lindis Huse lindis@aasc.no 47665951
Arendal Soul Children Marie Kalbein-Olsen marie.kvalbein-olsen@frikirken.no
Arna Soul Children Arna Misjonsmenighet ole.petter@livden.no 90860151
Asker Soul Children Aud Sissel Svilosen aud.sissel.svilosen@ifsworld.com
Askim Soul Children Ingunn Tronstad 69886214
Aurskog Soul Children Hanna Ruud hanna.ruud@hotmail.com 97671503
Bekkelaget Soul Children Kathrine Honningsvåg kathrine@honningsvag.com 22192473
Bergen Soul Children Liv Anna Furnes
Bjørnstad Soul Children Bjørnstad Forsamling hildenesengen@gmail.com
Borge Soul Children Ragnhild Sætren raki@fredrikstad.kirken.no
Breim Soul Children Ingrid Hageberg Bjørnereim breimsoulchildren@gmail.com 988 03 053
Bærum Soul Children Kim Fredrik Andersen kimfredrik88@yahoo.no 48044193
Drammen Soul Children Ine Kristine Ølberg ine@oelberg.no 99719405
Drøbak og Frogn Soul Children Lina Kristengård Skyttemyr linda.skyttemyr@frogn.kirken.no 97177301
Egersund Soul Children Alf Georg Østebrøt alf.georg.ostebrot@dabb.no 95131780
Eidsvoll Soul Children Anne Kjersti Korsmo anne@eidsvoll.kirken.no
Enebakk Soul Children Annette Kringen Opsahl anette_opsahl@hotmail.com
Eskilstuna Soul Children Gry Kaijonkoski gry@eskilskyrkan.se 46702685277
Etne Soul Children Pål Atle Baustad a-bausta@online.no
Fagerborg Soul Children Eirik E. Hauge eh444@kirken.no 48294379
Fila Soul Children Anita Hollund Pedersen hollunda@gmail.com 48206201
Flekkefjord Soul Children Anne Grethe Aagesen ag.aagesen@yahoo.no 38321430
Flekkerøy Soul Children Kirsten Nilsen kirstni@online.no 38028343
Fredrikstad Soul Children Grethe Ravneng gbravneng@gmail.com
Frekhaug Soul Children Beate Lavik beate@lavik.com
Fusa Soul Children Kjerstin Klepsvik Vinsjansen kjerstinkv@hotmail.com 90608891
Gjerpen Soul Children Lene Nordang lene@berendsen.no
Grenland Soul Children Monica Lid Specht monica@specht.no
Grimstad Soul Children Mads Sætren mads@saetren.com 45410185
Groruddalen Soul Children Berit Hofset Larsen berithla@hotmail.com 40237024
Gurskøy Soul Children Oddveig Frekøy Skeide oddveig@live.no 92663360
Hadeland Soul Children Trond Hem Stenersen 61322616
Hafslund Soul Children Marianne Gangestad Ervum marianne.ervum@gmail.com 99030011
Halden Soul Children Lone Bjerke Falch lonebjerkefalch@gmail.com 41248802
Hamar Soul Children Marte Vikanes Sameien msameien@nlm.no 95814278
Harestua Soul Children Hilde Jacobsen hilde_jac@me.com
Haugesund Soul Children Siv Anett Sande sivanett@kvalavagmontessori.no 97782769
Hemne Soul Children Hemne Menighet brigt.lie@stfk.no
Hemsedal Soul Children Hanna Songøygard Smørvik hannasmorvik@hotmail.com
Hobøl Soul Children Lilly Kristin Haga lillyhaga@gmail.com
Hundvåg Soul Children Janne Kristine Haukelid Berge janne.kristine.haukelid.berge@stavanger.kommune.no 51854455
Klepp Soul Children Vigdis Tveita vigdistveita@gmail.com 51427777
Klyve Soul Children Lise Ripegutu stia-rip@online.no
Kongsberg Soul Children Eva-Synnøve Dickson Lid evasynnove.lid@gmail.com 95227705
Kristiansund Soul Children Evy Bugge Skaret ebskaret@gmail.com 97155305
Kvinesdal Soul Children Cathrine Aagedal caagedal@kvinesdal.kirken.no
Kviteseid Soul Children Olav Bråtveit Holm olav.holm@hotmail.com 93401156
Langhus Soul Children Guro Carlsen guro.carlsen@ski.kirken.no
Larvik Soul Children Carina Isaksen post@carina.no 99743226
Lillesand Soul Children Hildegunn Buene Hunemo hbuene@gmail.com
Lindås Soul Children Solfrid Risøy crisoy@broadpark.no
Lyngdal Soul Children Ingrid Anne Eggebø Hansen ingridanneh@gmail.com 47457085
Lørenskog Soul Children Kjersti Baraas Ruud soulchildren@lorenskogfrikirke.no 95364001
Mandal Soul Children Marianne Frivold m-friv@online.no 90165807
Meldal Soul Children Inge Furuhaug meldalsoulchildren@icloud.com 41503680
Melhus Soul Children Agnar Ølstørn post@melhussoulchildren.no 99162330
Meløy Nordre: Ørnes Soul Children Edel Knudsen edelgk68@gmail.com 93037312
Meløy Søndre: Halsa Soul Children Ranveig Sørensen lindaigs@online.no 95872443
Midt-Telemark Soul Children Martin Ytreland martin.ytreland@gmail.com
Modum Soul Children Therese Baardseth therese.baardseth@outlook.com 90786042
Moi Soul Children Ingebjørg Gjøtterud iteistedal@hotmail.com 51402928
Molde Soul Children Ann Kristin Tosterud Eriksen akteriksen@gmail.com 93459212
Mortensrud Soul Children Wenche Braathen wenche@mortensrud.no 22620260
Måløy Soul Children Marte-Iren Lade marlade@frisurf.no 47365959
Nedre Eiker Soul Children Nedre Eiker Menighet ingeborg.skagestad@neiker.no
Nittedal Soul Children Nittedal Menighet post@nittedalsoulchildren.no 48890440
Nordberg Soul Children Nordberg Menighet post.nordberg@oslo.kirken.no
Nørresundby Soul Children David Højgaard vid_dk@hotmail.com 4598154488
Oddernes Soul Children Thor Erling Holte Thor.Erling.Holte@kristiansand.kommune.no
Olden Soul Children Arild Aabrekk araabre@online.no 57873379
Oppegård Soul Children Juliane Marie Løken juliane-marie@hotmail.com
Orkdal Soul Children Kim Terese Furuhaug kf394@kirken.no
Oslo Soul Children Ragnhild Hiis Ånestad ragnhild@soulchildren.no
Ostereidet Soul Children Ostereidet Kirke rwaldow@hotmail.com
Porsgrunn Soul Children Jarle Storebø jarle@sginfo.no
Randaberg Soul Children Odd Arne Berge/ Lars Helgeland odd.arne@famberge.no/ lars.t.helgeland@conocophillips.com 40413550/ 51541928
Randesund Soul Children Jenny Kristin Lian jenny.k.lian@gmail.com
Rennebu Soul Children Siri Kvam-Andersen siri.kvam.andersen@gmail.com
Røros Soul Children Hanne Hauge fruhauge@hotmail.com 72411674
Sandane Soul Children Per Ståle Husevåg husevag@endal.no 57865495
Sande Soul Children Sande Menighet
Sandefjord Soul Children Anja Ramberg Sæther anja@komp.no
Sandnes Soul Children Ingrid Heskje ihh@fribu.no 93468147
Sannidal Soul Children Kristin Wohlenberg kristwoh@start.no 35992197
Sarpsborg Soul Children Lars Kristian Aasbrenn lk@aasbrenn.no 69141714
Skien Soul Children Anne-Marie Dønnestad miedoenn@online.no 92890356
Skiptvet Soul Children Wenche Pedersen Dahl menighetspedagog@skiptvet.kirken 69808986
Skudenes Soul Children Judith Nordanger junordan67@gmail.com 95702904
Sola Soul Children Sola Menighet ingunn.birgitte.sola@sola.kommune.no
Spydeberg Soul Children Angela Kristine Unnerud Røed gela-sin@online.no 95033689
Stavanger Soul Children Jan A Svege jan.svege@lyse.net 94895966
Steinkjer Soul Children Grethe Spolen grethe.spolen@ntebb.no 74166664
Stjørdal Soul Children Stjørdal Menighet berit.grotnes@stjordal.kommune.no
Strand Soul Children Eli Nesvåg eli.nesvag@lyse.net 51742018
Stranda Soul Children Margareth Engås mengaas@yahoo.no
Søgne Soul Children Øivind Helmersen oivind.helmersen@gmail.com
Sørum Soul Children Aksel Håkon Norbakken aksel@norbakken.no 97581043
Tinn Soul Children Silje Sjøtveit silje.sjotveit@kirken.tinn.no
Tjøme Soul Children Vanja-Therese Langnes vla@tjome.kommune.no 98640609
Trondheim Soul Children Lisa E. Hepsøe lisa@salemmenighet.no 40448441
Tveit Soul Children Inger May J. Ommedal inger.ommedal@gmail.com 38032714
Tynset Soul Children Gunhild Hesselberg Lorentzen gunhild.h.lorentzen@hotmail.com 90758741
Tysnes Soul Children Eldbjørg Knudsen eldbjorg.knudsen@tysnesoppvekst.no 98818570
Vefsn Soul Children Laila Vesterbukt lailamerete@hotmail.com
Vigrestad Soul Children Asbjørn Rugland asrugland@online.no 51432004
Vikeså Soul Children Hans Røynestad hansroyn@tamail.no 37042371
Volda Soul Children Elisabeth Runde Strand elisabeth.r.strand@gmail.com 70079074
Vågsbygd Soul Children Kathrine Ravnevand kathrine.ravnevand@kristiansand.kommune.no 40412726
Åkra Soul Children Alsaker Ingeborg Mannes arvid.alsaker@gmail.com
Ørnes Soul Children Meløy Nordre Frikirke ornes.soulchildren@gmail.com 93037312
Ørsta Soul Children Kirsten Ragnhild Grimstad kirstenragnhild@gmail.com 97168879
Årnes Soul Children Bente Wennemo bente@nes.kirker.net 95218783
Frøyland og Orstad Soul Children Hilde Svela hildesvela@yahoo.no 48245034
Pre Soul Children
Arna Pre Soul Children Arna Misjonsmenighet ole.petter@livden.no 90860151
Byåsen Pre Soul Children Ingunn Wasland Pettersen ingunnwp@gmail.com 92035251
Bømlo Pre Soul Children Arnfinn Norheim a.norheim@haugnett.no 53227155
Enebakk Pre Soul Children Annette Kringen Opsahl anette_opsahl@hotmail.com 94039674
Eskilstuna Pre Soul Children Gry Kaijonkoski gry@eskilskyrkan.se 46702685277
Etne Pre Soul Children Aud Jorunn G Baustad a-bausta@online.no 97573021
Flekkefjord Pre Soul Children Anne Grethe Aagesen ag.aagesen@yahoo.no 38321430
Hundvåg Pre Soul Children Hundvåg Menighet janne.kristine.haukelid.berge@stavanger.kommune.no 51854455
Kongsberg Pre Soul Children Silvia Skårvik silvia@asvo-kongsberg.no 32764241
Larvik Pre Soul Children Carina Isaksen post@carina.no 99743226
Melhus Pre Soul Children Solfrid Hunnestad
Mortensrud Pre Soul Children Mortensrud Menighet mortensrud.presoul@gmail.com 99534302
Orkdal Pre Soul Children Eldrid Fagerli Susort eldrid.susort@gmail.com
Rennebu Pre Soul Children Siri Kvam-Andersen siri.kvam.andersen@gmail.com 92293518
Sandefjord Pre Soul Children Sandefjord Normisjon
Tynset Pre Soul Children Gunhild Hesselberg Lorentzen gunhild.h.lorentzen@hotmail.com 90758741
Ullevål Pre Soul Children Ole Jørgen Andersen ole-jorgen.andersen@oslo.kirken.no
Vikeså Pre Soul Children Hans Røynestad hansroyn@tamail.no 37042371
Fredrikstad Pre Soul Children Grethe Ravneng
Fagerborg Pre Soul Children Åshild Sandvik / Eirik E. Hauge eh444@kirken.no, ashildolsen@gmail.com 48294379
Årnes Pre Soul Children Bente Wennemo bente@nes.kirker.net 95218783
Soul Teens
Arna Soul Teens Arna Misjonsmenighet ole.petter@livden.no, post@arna-misjonsmenighet.no 90860151
Bergen Soul Teens Ingrid Vik vikingrid@hotmail.com 45051212
Drammen Soul Teens Andreas Harket andreas.harket@gmail.com 45247442
Flekkefjord Soul Teens Anne Grethe Aagesen ag.aagesen@yahoo.no 38321430
Grenland Soul Teens Inger-Lise Øystese inger-lise@maha.no 97535125
Hadeland Soul Teens Ida Benoni ida@benoni.no
Nittedal Soul Teens Hanne Furuseth Weider post@nittedalsoulchildren.no, hanne@weider.no 67072236
Oslo Soul Teens Ragnhild Hiis Ånestad ragnhild@soulchildren.no
Randaberg Soul Teens Randaberg Menighet 99377242
Tromsø Soul Teens Live Fossen Gundersen livefossen@yahoo.no 99274772
Vågsbygd Soul Teens Lise Grundetjern lise.grundetjern@hotmail.com 38015733
Sandnes Soul Teens Ingrid Halvorsen Heskje ihh@fribu.no 93468147